0
Товарів 0 ($ 0.00) 

ДЕРЕВ'ЯНА ТАРІЛКА КРУГЛА 4 В 1 (30 СМ)

$ 34.00
  • Є в наявності
  • Модель:   (119134-2)

Про користь та цілющу силу дерев'яного посуду ходять легенди. У Київській Русі прекрасною тарою для витримування алкоголю і збереження солінь служили дубові бочки. Виробники вина в Стар..Детальніше
$ 34.00

Про користь та цілющу силу дерев'яного посуду ходять легенди. У Київській Русі прекрасною тарою для витримування алкоголю і збереження солінь служили дубові бочки. Виробники вина в Стародавній Греції і Єгипті для зберігання застосовували посуд з глини, але коли випадковим чином вино потрапило в дубову бочку, а смакові якості напою змінилися в кращу сторону, то дубові бочки стали в цьому відношенні пріоритетним посудом.

Завдяки вмісту танідів дубовий посуд додасть напою неповторний смак і аромат. Наші предки знали про це з давніх-давен, втім, як і про те, що посуд з дуба володіє протизапальними властивостями.

Дуб має особливість утримувати аромат продуктів, насичуючи смак і роблячи страву смачнішою. Він також неймовірно міцний, здатний витримувати великі навантаження і дуже зносостійкий. Крім того, деревину дуба заповнюють консервуючі речовини - Тіллі, які оберігають її від впливу гнильних бактерій. Таким чином, в дубовому посуді відбувається природна консервація продуктів.

Універсальність дубового посуду взагалі вражає. Дубові ложки, тарілки, миски - не нагріваються до критичних температур, як металеві аналоги, а коли дерев’яний посуд вступає в хімічну реакцію з кислою їжею – він не окисляється, а тому абсолютно безпечні для здоров'я.

Крім того, дубові аксесуари для готування не здатні подряпати горщики і миски. Вони не плавляться і не викликають вилуговування хімічними речовинами, завдяки чому гарячі страви залишаються без сторонніх домішок, як, наприклад, пластик.
Тож радимо користуватися екологічним посудом, який забезпечить довгою службою, привнесе в дім добру атмосферу, підтримуючи зв’язок з природою.

Красива дерев’яна тарілка на 4 відділи. У ній можна подавати декілька страв одночасно, або м’ясну нарізку, оскільки завдяти перегородкам нічого не буде змішуватись. Чудово підійде Також можна використовувати у ресторанах, кафе, пабах та інших закладах харчування.

Тарілка виготовлена з натурального матеріалу - дерева.

Ручна робота карпатських майстрів з любов’ю.

Діаметр: 30 см.

Купують разом