Про користь та цілющу силу дерев'яного посуду ходять легенди. У Київській Русі прекрасною тарою для витримування алкоголю і збереження солінь служили дубові бочки. Виробники вина в Стародавній Греції і Єгипті для зберігання застосовували посуд з глини, але коли випадковим чином вино потрапило в дубову бочку, а смакові якості напою змінилися в кращу сторону, і дубові бочки стали в цьому відношенні пріоритетним посудом.
Завдяки вмісту танідів дубовий посуд додасть напою неповторний смак і аромат. Наші предки знали про це з давніх-давен, втім, як і про те, що посуд з дуба володіє протизапальними властивостями.
Дуб має особливість утримувати аромат продуктів, насичуючи смак і роблячи страву смачнішою. Він також неймовірно міцний, здатний витримувати великі навантаження і дуже зносостійкий. Крім того, деревину дуба заповнюють консервуючі речовини - Тіллі, які оберігають її від впливу гнильних бактерій. Таким чином, в дубовому посуді відбувається природна консервація продуктів.
Універсальність дубового посуду взагалі вражає. Дубові ложки, тарілки, миски - не нагріваються до критичних температур, як металеві аналоги, а коли дерев’яний посуд вступає в хімічну реакцію з кислою їжею – він не окисляється, а тому абсолютно безпечні для здоров'я.
*Обирайте свій розмір в сантиметрах у випадаючому списку.