0
Товарів 0 ($ 0.00) 

ДВОСТОРОННЯ ДЕРЕВ'ЯНА ТАРІЛКА-МЕНАЖНИЦЯ НА 3 СЕКЦІЇ З СОУСНИКОМ (23 СМ)

$ 34.00
  • Є в наявності
  • Модель:  (k-0767)

Двостороння тарілка-менажниця з екологічно чистої карпатської деревини розділена на 3 частини. Цікаво вирізьблена секція у вигляді зростаючого місяця привертає увагу та є родзинкою даного ви..Детальніше
$ 34.00

Двостороння тарілка-менажниця з екологічно чистої карпатської деревини розділена на 3 частини. Цікаво вирізьблена секція у вигляді зростаючого місяця привертає увагу та є родзинкою даного виробу. 

Виріб покритий екологічно натуральним лаком, до складу якого входить лляна олія. Тарілка захищена від плям їжі, грибка та цвілі. 

Використовуйте для подачі сирних і м'ясних нарізок, гарнірів і хрустких закусок до пива. Іншу сторону менажниці можна використати, як тарілку для пирога та других страв.

Посуд з дерева має унікальну властивість додавати насиченості смаку стравам та при тактильному контакті заряджати енергією природи. Дерев'яний посуд необхідна річ на кухні, насичить вашу оселю особливим колоритом.

Здивуйте та влаштуйте свято своїм друзям естетичним оформленням страви і її витонченою подачею до столу.

Розмір: 
23 см

Рекомендації по догляду: протирати і мити теплою водою, не рекомендується надовго замочувати у воді і використовувати посудомийну машину.

Купують разом