0
Товарів 0 ($ 0.00) 

ГЛИНЯНИЙ КОВБАСНИК

$ 16.90
  • Є в наявності
  • Модель:  (KD01113)

Коли в будинку є глиняний, якісний посуд - він тішить око. Дуже добре утримує температуру, користуватися цим посудом можна і під час приходу гостей, і у вузькому сімейному колі, приносячи і ..Детальніше
$ 16.90

Коли в будинку є глиняний, якісний посуд - він тішить око. Дуже добре утримує температуру, користуватися цим посудом можна і під час приходу гостей, і у вузькому сімейному колі, приносячи і собі справжнє естетичне задоволення. Адже маленька радість, складається з великого щастя!

При виготовленні посуду з глини використовувалися спеціальні технології – натуральна, якісна і екологічно чиста сировина.

Бажано навіть чистий посуд періодично промивати під струменем холодної води. Так вам вдасться змити наявну в ній негативну енергію, взяту з приміщення. Обов'язково глиняний посуд виставляйте один раз в місяць на балкон або на вікно. Таким чином, він стане набирати енергію сил природи.
Глиняний ковбасник вироблений з опішнянської кераміки вручну, він прикрашений колоритним орнаментом. З нього приємно ласувати картопляну печеню з грибочками чи куркою, картоплю по-селянськи, запікати ковбаску. Оцінить людина всіх поколінь. :)

Такий подарунок буде гідно оцінений людьми різного віку.
Матеріал: глина.
Купують разом
Показати ще