0
Товарів 0 ($ 0.00) 

ПІДВІСНА ТАРІЛКА З ПОЛІСТОУНА "ТРОЇСТІ МУЗИКИ"

$ 53.50
  • Є в наявності
  • Модель:  (T-0771)

Ручна робота українських митців - це можливість доторкнутися до багатої історії величної України через мистецтво. Кожна тарілка продумана до деталей і вироблена вручну талановитим майстром.В..Детальніше
$ 53.50

Ручна робота українських митців - це можливість доторкнутися до багатої історії величної України через мистецтво. Кожна тарілка продумана до деталей і вироблена вручну талановитим майстром.

В сюжет композиції закладений глибокий сакральний сенс. За традицією троїста поєднує під час музичної гри флейту, скрипку та цимбали. В прадавні часи Гуцульщини існувала традиція саме подібного поєднання музичних інструментів, а з 19-го століття до “капели” додавали також “флоєрку” чи “фрілку” – сопілку без денця, як і вирізьблено на тарілці. 

За часів волхвів язичники ототожнювали гру на сих трьох інструментах, як дар - піднесення богам, кожним 3-м силам та стихіям: воді, землі та повітрю. Кожна стихія наділяла музику особливою силою, енергією, а через неї йшла глибока мудрість.

Витвори стануть окрасою дому, родинною реліквією, завжди даруватимуть лише теплоту, затишок та приємні спогади Вам та Вашим близьким.

Також відмінний презент на подарунок для поціновувачів українського мистецтва.

Матеріал: штучний камінь (полістоун) - сучасний матеріал, що поєднує в собі красу і благородство свого натурального аналога та унікальні можливості новітніх технологій. Унікальність матеріалу полягає в тому, що він має міцність каменю та легкість пластику.

На звороті кожного виробу є спеціальний підвіс для кріплення. 

Купують разом