0
Товарів 0 ($ 0.00) 

ЖАРОВНЯ ГЛИНЯНА ВЕЛИКА

$ 23.99
  • Є в наявності
  • Модель:  (brazier-0087)

Коли в будинку є глиняний, якісний посуд - він тішить око. Дуже добре утримує температуру, користуватися цим посудом можна не тільки під час приходу гостей, а й у вузькому сімейному колі, пр..Детальніше
$ 23.99

Коли в будинку є глиняний, якісний посуд - він тішить око. Дуже добре утримує температуру, користуватися цим посудом можна не тільки під час приходу гостей, а й у вузькому сімейному колі, приносячи і собі справжнє естетичне задоволення. Адже маленька радість, складається з великого щастя!

При виготовленні посуду з глини використовувалися спеціальні технології – натуральна, якісна і екологічно чиста сировина.

Навіть в тому випадку, коли ви вважаєте глиняний посуд чистим, діставши його з шафи, обов'язково промийте його під струменем холодної води. Так вам вдасться змити наявну в ній негативну енергію, взяту з приміщення. Обов'язково глиняний посуд виставляйте один раз в місяць на балкон або на вікно. Таким чином, він стане набирати енергію сил природи. Карпатські мольфари, зокрема, мудрець Мирослав Дочинець давав пораду у книзі "Многії літа. Благії літа" користуватися глиняним посудом, адже саме він забирає негативну енергетику, очищуючи простір, поєднуючи в собі всі чотири стихії природи.

Жаровня  глиняна велика-  виготовлена  з екологічно чистої кераміки, яка допомагає зберегти смак і аромат напою.

Ручна робота, товар може відрізнятися від фото.

Купують разом